No cóż... Teraz na tzw. rynkach można zobaczyć ludzi sprzedających z reguły małe bezbronne pieski..Zwierzak często jedzie wiele kilometrów, bez wody a gdy już staje, znajduje się w jednym miejscu przez wiele godzin czasem w samym słońcu gdzie temperatura w samochodzie sięga do ok. 80 C.....To że weźmiecie takiego psa nic nie pomoże bo za "chwilę" przyjadą następne i będą czuły to samo..Lecz jeśli zobaczycie taki przypadek to warto powiadomić policję..oczywiście niezauważalnie...Jeśli jednak chcesz psiaka to warto go zaadoptować i uszczęśliwić malucha a zapobiegać takim przypadkom jak nielegalne sprzedaże...Warto pamiętać,że w naszym kraju jest to nielegalne i karalne..Pomyśl o tym i pomóż...
No to chyba na tyle...Raczej warto to wiedzieć i pomagać na każdy możliwy sposób..
Uff skończyłam...liczę na to,że się podobało..
Ravennowa
Straszne....

to jest straszne, nie rozumiem jak tak można robić. przecież to małe słodkie istoty, które też żyją.
OdpowiedzUsuńobserwuję i liczę na to samo ;)
mbmalie.blogspot.com
straszne to mało powiedziane. Przecież one też czują.
OdpowiedzUsuńhttp://sparkle-of-butterflies.blogspot.com/
Zawsze chciałam mieć psa, no ale niestety brat ma alergie i dupa, ale na pewno jak wyprowadze się od rodziny to sobie sprawie słodziaka ze schroniska . Pozdrawiam;)
OdpowiedzUsuńhttp://zmisia.blogspot.com
Smutno jak tak można! Niestety niektórzy nie mają serca=( Fajny blog! Zapraszam do mnie http://everydaybeny.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńCiesze się że trafiłam na tego bloga ponieważ uwielbiam zwierzęta a najbardziej psy. Miałam też fazę na zostanie weterynarzem a potem się wszystko zmieniło. Chociaż nielegalnej sprzedaży nigdy nie doznałam ani nie widziałam to myślę że to jest okrutne. Jeżeli ja chciałabym mieć czworonoga w domku to chętnie wzięłabym go ze schroniska. Pozdrawiam. formidable-disconsolation.blogspot.co.uk/
OdpowiedzUsuńŚWIETNY BLOG
OdpowiedzUsuńNOMINUJĘ CIĘ DO L.B.A =]