poniedziałek, 3 września 2012

Nielegalne sprzedaże..

  Dzisiejsza notka miała dotyczyć zupełnie czegoś innego...Lecz wszystko zmieniło się po moich głębokich przemyśleniach...

No cóż... Teraz na tzw. rynkach można zobaczyć ludzi sprzedających z reguły małe bezbronne pieski..Zwierzak często jedzie wiele kilometrów, bez wody a gdy już staje, znajduje się w jednym miejscu przez wiele godzin czasem w samym słońcu gdzie temperatura w samochodzie sięga do ok. 80 C.....To że weźmiecie takiego psa nic nie pomoże bo za "chwilę"  przyjadą następne i będą czuły to samo..Lecz jeśli zobaczycie taki przypadek to warto powiadomić policję..oczywiście niezauważalnie...Jeśli jednak chcesz psiaka to warto go zaadoptować i uszczęśliwić malucha a zapobiegać takim przypadkom jak nielegalne sprzedaże...Warto pamiętać,że w naszym kraju jest to nielegalne i karalne..Pomyśl o tym i pomóż...

No to chyba na tyle...Raczej warto to wiedzieć i pomagać na każdy możliwy sposób..
Uff skończyłam...liczę na to,że się podobało..

 Ravennowa



 Straszne....





6 komentarzy:

  1. to jest straszne, nie rozumiem jak tak można robić. przecież to małe słodkie istoty, które też żyją.
    obserwuję i liczę na to samo ;)
    mbmalie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. straszne to mało powiedziane. Przecież one też czują.

    http://sparkle-of-butterflies.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  3. Zawsze chciałam mieć psa, no ale niestety brat ma alergie i dupa, ale na pewno jak wyprowadze się od rodziny to sobie sprawie słodziaka ze schroniska . Pozdrawiam;)


    http://zmisia.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. Smutno jak tak można! Niestety niektórzy nie mają serca=( Fajny blog! Zapraszam do mnie http://everydaybeny.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Ciesze się że trafiłam na tego bloga ponieważ uwielbiam zwierzęta a najbardziej psy. Miałam też fazę na zostanie weterynarzem a potem się wszystko zmieniło. Chociaż nielegalnej sprzedaży nigdy nie doznałam ani nie widziałam to myślę że to jest okrutne. Jeżeli ja chciałabym mieć czworonoga w domku to chętnie wzięłabym go ze schroniska. Pozdrawiam. formidable-disconsolation.blogspot.co.uk/

    OdpowiedzUsuń
  6. ŚWIETNY BLOG
    NOMINUJĘ CIĘ DO L.B.A =]

    OdpowiedzUsuń