No cóż... Teraz na tzw. rynkach można zobaczyć ludzi sprzedających z reguły małe bezbronne pieski..Zwierzak często jedzie wiele kilometrów, bez wody a gdy już staje, znajduje się w jednym miejscu przez wiele godzin czasem w samym słońcu gdzie temperatura w samochodzie sięga do ok. 80 C.....To że weźmiecie takiego psa nic nie pomoże bo za "chwilę" przyjadą następne i będą czuły to samo..Lecz jeśli zobaczycie taki przypadek to warto powiadomić policję..oczywiście niezauważalnie...Jeśli jednak chcesz psiaka to warto go zaadoptować i uszczęśliwić malucha a zapobiegać takim przypadkom jak nielegalne sprzedaże...Warto pamiętać,że w naszym kraju jest to nielegalne i karalne..Pomyśl o tym i pomóż...
No to chyba na tyle...Raczej warto to wiedzieć i pomagać na każdy możliwy sposób..
Uff skończyłam...liczę na to,że się podobało..
Ravennowa
Straszne....

